Як правильно загадувати бажання на Новий рік. Радить психологиня з Рівного

Як правильно загадувати бажання на Новий рік. Радить психологиня з Рівного

Ексклюзивно
Як правильно загадувати бажання на Новий рік. Радить психологиня з Рівного
Фото: Суспільне Рівне

Новорічна ніч для багатьох людей є порою, коли потрібно загадувати найзаповітніші бажання. І якщо все зробити правильно — воно має більше шансів на втілення, каже психологиня, когнітивно-поведінкова психотерапевтка Юлія Федоркова. Вона розповіла Суспільному про те, чому мрії не реалізовуються та як загадувати так, щоб отримати бажане.

У святковий період люди завжди чекають приємних сюрпризів: часом від долі, а іноді — від інших людей, зауважила психологиня. Вона додала, що традиційним є очікування здійснення усього задуманого, а вже потім події розвиваються у кожного по-різному.

"На практиці зустрічаю людей, які бояться загадувати бажання, бо вони збуваються. От тільки наслідки не збігаються з очікуваннями. А хтось через те, що задумане не здійснюється, відчуває себе невдахою, страждає від незадоволеності, образи й злості", — розповіла психологиня.

Як правильно загадувати бажання на Новий рік. Радить психологиня з Рівного
Фото: Юлія Федоркова

Перебування у таких станах впродовж тривалого періоду загрожує надмірним емоційним виснаженням і неврозом, пояснює Юлія Федоркова. Тож вона дала практичну пораду, як правильно загадувати бажання, щоб вони здійснювалися:

"Задумувати треба те, що обов’язково є зоною вашого впливу і можливостей. Наприклад, хотіти, щоб вас випадково помітив відомий режисер і запропонував роль у фільмі — неправильно сформульоване бажання. Адже вся відповідальність покладається на іншу людину, що не є суб’єктом вашого впливу, і тому ймовірність того, що це станеться —майже на нулі. Якщо ж захотіти стати актором, щоб знятись у фільмі, то таке бажання має усі шанси здійснитись, адже залежить від вас", — пояснила психологиня.

Перетворивши бажання на ціль, людина зможете дійти до задуманого, додала вона.

"Поступово, у своєму темпі, адаптуючись до змін і долаючи перешкоди, ви обов’язково досягнете мети. Загадуючи бажання, що є чужим шаблоном щастя, ви стаєте приреченими на внутрішній супротив, дратівливість і тривожність. Тож фокусуйтесь на власних потребах і мріях", — зауважила Юлія Федоркова.

Читайте також

  • Операція "Ялинка": як поліція перевіряє місця продажу новорічних дерев у Рівному
  • У Рівному для дітей-переселенців з Херсонщини влаштували новорічне свято
  • Якою буде погода у новоріччя. Рівненські синоптики дали прогноз

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок