"Мережі не витримують навантаження": яка ситуація на Львівщині після ракетних обстрілів

"Мережі не витримують навантаження": яка ситуація на Львівщині після ракетних обстрілів

"Мережі не витримують навантаження": яка ситуація на Львівщині після ракетних обстрілів
Суспільне Львів

Станом на 19:20 29 грудня на Львівщині тривають ремонтні роботи після ранкових ракетних обстрілів. Найскладніша ситуація з електроенергією залишається у Львові та навколишніх громадах, а також частині Яворівського району. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Наші енергетики технічно забезпечили можливість постачати електроенергію усім споживачам, але мережі не втримують навантаження. Робота не припиняється. Очікуємо, що до кінця цієї доби усі жителі Львівщини отримуватимуть живлення відповідно до графіків погодинних відключень", — каже Максим Козицький.

Як повідомляють у "Львівобленерго", фахівці роблять все можливе, щоб подавати електроенергію мешканцям принаймні у ті години, які позначені зеленим кольором у графіку. Дізнатися групу відключень можна на сайті "Львівобленерго" та у чат-ботах.

Що відомо

  • Сповіщення про повітряну тривогу на Львівщині ввімкнули о 08:02
  • Приблизно через годину у Львові пролунали вибухи. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий о 09:18.
  • Російські військові спрямували по Львівщині 29 грудня 6 ракет. Дві з них влучили у електропідстанцію, ще чотири збили сили ППО. За словами Андрія Садового, дві ракети збили над територією Львова.
  • Внаслідок обстрілів у Львові та околицях міста, а також у частині Яворівського та Пустомитівського районів, запровадили екстрені відключення світла. Без електроенергії залишились всі три черги графіку погодинних відключень.
  • За інформацією диспетчерської служби "Львівобленерго" орієнтовно до 21:00 триватиме відновлення електропостачання на Львівщині.
На початок