Аварії, крадіжки, зникнення людей: статистика звернень до поліції Полтавщини за 2022

Аварії, крадіжки, зникнення людей: статистика звернень до поліції Полтавщини за 2022

Аварії, крадіжки, зникнення людей: статистика звернень до поліції Полтавщини за 2022
Фото: Національна поліція України

Від початку року у Полтаві та області поліцейські розпочали понад 12 тисяч кримінальних проваджень. Це приблизно стільки ж, як і 2021-го. Про підсумки роботи поліції Полтавщини за 11 місяців Суспільному розповів речник Юрій Сулаєв.

За майже рік роботи правоохоронці зареєстрували понад 770 аварій із травмованими та загиблими в обласному центрі та області. Зокрема:

  • 959 людей травмувалися;
  • 92 людини загинули.

Звернень про крадіжки було 3 930, а торік ця цифра складала 5 200. Щодо шахрайств – 2 250 від початку цього року та близько 1 000 за минулий.

"Спостерігається зниження рівня вуличної злочинності, квартирних крадіжок та у громадських місцях, на вулицях - це завдяки тому, що збільшилася кількість нарядів поліції. Можливо ще те, що законодавець передбачив посилення кримінальної відповідальності за крадіжки під час дії воєнного стану. Натомість збільшується кількість шахрайств. Ускладнення полягає у тому, що 80% шахрайств, які зареєстровані, вчиняються в інтернет-просторі, з використанням інтернет-послуг, через купівлю-продаж, здачу квартир тощо".

Також від початку 2022-го у регіоні розпочали 160 кримінальних проваджень стосовно браконьєрства на воді. Сума завданих порушниками збитків складає понад 83 мільйони 780 тисяч гривень, повідомляє речник.

Звернень щодо безвісти зниклих людей до правоохоронців Полтавщини надійшло понад 2 980, із них 610 діти.

За словами Юрія Сулаєва, загалом від початку 2022-го поліцейські області розпочали 12 200 кримінальних проваджень. Торік їх було приблизно на три десятки більше.

На початок