Хмельницький розплідник службових собак чекає на "поповнення"

Хмельницький розплідник службових собак чекає на "поповнення"

Хмельницький розплідник службових собак чекає на "поповнення"
Фото: Поліція Хмельниччини

Два місяці тому на базі кінологічного центру головного управління Нацполіції в Хмельницькій області відкрили розплідник службових собак. Зараз там уже підростають бельгійські вівчарки малінуа: одна дівчинка та три хлопчики. Також там чекають на друге "поповнення" — виводок лабрадорів.

Про це повідомили у пресслужбі головного управління Нацполіції Хмельницької області.

За роботу зі щенятами відповідає інспектор-кінолог Інна Герасімова. За інформацією пресслужби, раніше Інна працювала в кінологічному центрі поліції Донеччини в Маріуполі. Проте після окупації була змушена покинути рідну домівку та підрозділ і зараз працює на Хмельниччині.

За роботу зі щенятами відповідає інспектор-кінолог Інна Герасімова. На фото разом з Іриною бельгійська вівчарка малінуа.
За роботу зі щенятами відповідає інспектор-кінолог Інна Герасімова. На фото разом з Іриною бельгійська вівчарка малінуа. Фото: Поліція Хмельниччини

"Зі щенятами поліцейська чудово знаходить спільну мову. Вони люблять її, довіряють і виконують всі Іннині вказівки", — йдеться у повідомленні.

Як розповіла Ірина, у розпліднику щодня займаються вигулом та соціалізацією щенят.

"Потрохи привчаємо їх до команд. Зараз це все відбувається через гру. Розвиваємо "апортувальну" реакцію. Вигулюємо за територією кінологічного центру для того, щоб вони не боялись інших людей, тварин, машин", — говорить кінологиня.

За її словами, у віці двох-трьох місяців щенят передають у підрозділи. Там вже визначатимуть їхні здібності й відповідно тренуватимуть.

Що відомо

  • У Хмельницькому на базі кінологічного центру поліції відкрили розплідник службових собак. Там розводитимуть і виховуватимуть собак для різних поліцейських служб з усіх регіонів України
  • Де служитимуть собаки, які народились у новоствореному Хмельницькому розпліднику

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок