У Києві енергетики та комунальники працюватимуть і в Новорічну ніч

У Києві енергетики та комунальники працюватимуть і в Новорічну ніч

У Києві енергетики та комунальники працюватимуть і в Новорічну ніч
Фото: Уніан

У столиці під час Новорічно-різдвяних свят енергетики та комунальники продовжуватимуть працювати цілодобово. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв в ефірі телеканалу "Київ".

За його словами, у Києві вже давно робота побудована на безперервній основі, комунальники та енергетики працюють 24 години на добу. Тож працюватимуть і в новорічну ніч та святковий період.

"Ситуація на Новий рік може бути різною, ми готуємося до різних сценаріїв. Будемо намагатися все щоб киянам було комфортно на новий рік і щоб всі у сімейному колі змогли зустріти це свято у спокійній обстановці. Всі сервіси які необхідно — будемо надавати і зробимо для цього 1000% зусиль",— каже Пантелеєв.

Що відомо про відключення електроенергії у Києві та області

28 грудня, у Києві та області продовжує діяти екстрене вимкнення електроенергії. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

У Києві та області 27 грудня відбуваються екстрені відключення світла. Станом на 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діють аварійні відключення електроенергії.

На Різдво українці були зі світлом, повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.

Як повідомили в НЕК "Укренерго", станом на 24 грудня найскладніша ситуація зі світлом була у Києві та Київській області, через наслідки атаки дронів 19 грудня, та на сході та півдні країни, де Росія завдавала нових артилерійських ударів по прифронтовим районам.

23 грудня мер Києва Віталій Кличко поінформував, що ситуація з електроенергією в країні і в Києві, зокрема, залишається складною. "У першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки та воєнні шпиталі", — сказав Кличко.

21 грудня гендиректор YASNO Сергій Коваленко повідомив, що у Києві зберігається найскладніша ситуація з електропостачанням в Україні, при цьому найбільшу проблему становить не генерація електроенергії, а її розподілення через пошкодження 60% трансформаторних підстанцій.

У Києві та області з 19 грудня після чергової атаки військами РФ об’єктів критичної інфраструктури застосовуються екстрені відключення світла.

Читайте також

У Києві ситуація з електроенергією стабілізується — YASNO

У Києві екстрені відключення електроенергії триватимуть до весни — Пантелеєв

Поліція розгорнула в Україні пункти підтримки та обігріву

На початок