ФІФА вперше в історії збирається провести благодійний матч

ФІФА вперше в історії збирається провести благодійний матч

ФІФА вперше в історії збирається провести благодійний матч Associated Press

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) працює над організацією першого в своїй історії благодійного матчу, кошти з проведення якого будуть спрямовані на боротьбу з COVID-19.

Про це інформує офіційний сайт ФІФА. Метою проведення матчу є збір коштів на дослідження вірусу, пришвидшення розробки технологій з його діагностики, лікування та винайдення вакцини. Як зазначив президент ФІФА Джанні Інфантіно, подія відбудеться тоді, коли дозволить ситуація з поширенням коронавірусу.

"Наше завдання — виявляти солідарність і продовжувати робити все можливе для підтримки зусиль у боротьбі з пандемією. Ми беремо на себе зобов'язання організувати цей глобальний захід зі збору коштів, коли дозволить ситуація зі здоров’ям населення, навіть якщо це буде лише за кілька місяців", — сказав Інфантіно.

Про дату, місце, формат та учасників матчу у ФІФА обіцяють повідомити згодом.

"Зараз розглядаються різні сценарії та плани, усі вони відповідають вимогам з охорони здоров'я," — прокоментували у фонді ФІФА.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start