Медичний радник припустив, що до 2021 року матчі АПЛ можуть відбуватися без глядачів

Медичний радник припустив, що до 2021 року матчі АПЛ можуть відбуватися без глядачів

Медичний радник припустив, що до 2021 року матчі АПЛ можуть відбуватися без глядачів Associated Press

Клуби Англійської Прем'єр-Ліги попередили, що вони можуть лишитися без підтримки вболівальників ще протягом року, якщо ситуація з поширенням коронавірусу не покращиться.

19 травня клуби Англійської Прем'єр-Ліги повертаються до тренувань у невеликих групах, із дотриманням соціальної дистанції. Це великий крок до повернення футболу на стадіони Англії. Утім, клуби АПЛ можуть ще тривалий час грати за зачиненими дверима, Про це заявив медичний радник ліги Марк Гіллет, якого цитує Daily Mail.

"Дуже ймовірно, що ситуація зі здоров'ям населення не зміниться протягом наступних 6-12 місяців. Важливо, щоб люди розуміли, що їм доведеться стикатися з цими змінами".

Гіллет також додав, що гравцям перед потенційним рестартом чемпіонату ймовірно доведеться відбути двотижневу ізоляцію в готелі, з огляду на рекомендації уряду.

"Ми це обмірковуємо, і нам доведеться обговорювати це з гравцями, тренерами, асоціацією футболу та зацікавленими сторонами", — зазначив фахівець.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start