У Запоріжжі відбулась позачергова сесія міської ради. Які рішення ухвалили

У Запоріжжі відбулась позачергова сесія міської ради. Які рішення ухвалили

У Запоріжжі відбулась позачергова сесія міської ради. Які рішення ухвалили
Сесійна зала міської ради Запоріжжя, 26 грудня. Фото: Суспільне Запоріжжя

26 грудня у Запорізькій міськраді відбулась позачергова сесія, під час якої депутати розглянули питання передання укриттів Запоріжжя з державної до комунальної власності та програму відновлення зруйнованих російськими ракетами будинків.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного Запоріжжя, які побували у сесійній залі.

Рішенням депутатської більшості до комунальної власності міста передадуть укриття на вулиці Перемоги 62, розповів секретар міської ради Анатолій Куртєв:

"Зараз там в наявності три укриття, які вміщують до півтори тисячі людей. І для того, щоб там починати ремонтні роботи, потрібно, щоб вони були в комунальній власності".

Програма відновлення зруйнованих російськими ракетами будинків розрахована на 2023-2025 роки. Гроші на неї планують виділяти з міського та державного бюджетів, а також залучати міжнародних партнерів.

"Ми розуміємо, що місцевий бюджет може потягнути те, що не дуже потребує фінансування. Не такі-от будинки, як Зестафонська, де зруйновано два під’їзди й, відповідно до цього, є питання щодо його відновлення. Але ж є висновок, що, в принципі, можна відновити. Там буде більше коштів залучено. По-друге, якщо ми залучимо міжнародних партнерів, вони самі будуть обирати, який будинок вони візьмуть в першу чергу".

Крім зруйнованих багатоповерхівок відновити планують і будинки приватного сектору, таких 11, каже секретар міськради.

Читайте також

У зруйнованому ракетою будинку в Запоріжжі триває демонтаж конструкцій. Що далі – коментар спеціаліста

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок