Киян та гостей столиці запрошують на безкоштовні дистанційні курси української мови

Киян та гостей столиці запрошують на безкоштовні дистанційні курси української мови

Киян та гостей столиці запрошують на безкоштовні дистанційні курси української мови
Фото: Суспільне

Дев’ятий безкоштовний онлайн курс для охочих перейти на українську мову від Всеукраїнського проєкту "Єдині" стартує 2 січня. До Різдва студенти курсів отримають бонус — серію аудіофайлів про святкові традиції. Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації.

Мовні онлайн курси від проєкту "Єдині" розраховані на 28 днів. Упродовж навчання учасники щодня будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті. Також команда викладачів допоможе виправити найпоширеніші помилки, яких припускаються у переході на українську мову.

За попередні 8 курсів проєкт "Єдині" допоміг перейти на українську майже 50 тисячам людей із різних куточків України та світу.

Команда проєкту втілює амбітну мету — до 2024 року допомогти мільйону українців перейти на українську. Долучитися може кожен охочий із будь-якої точки світу.

Зареєструватися можна на сайті проєкту. Реєстрація безкоштовна.

Що відомо про освітні курси у столиці

У Києві з 18 серпня у "BiblioHub" Деснянського району стартували експрес-курси з української мови. Кожен охочий може долучитися до тренінгів і розвивати навички спілкування. Учасникам розповідають, зокрема про риторику та техніку мовлення, як правильно розставляти наголоси у словах, а також лексичне значення слів.

Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні ("Дія", "Київ Цифровий", "HELSI").

У Києві також провели 228 тренінгів, де навчали надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами. Заняття проходили у громадських просторах VcentrіHUB Голосіївського, Шевченківського та Оболонського районів. Їх відвідали майже 6 тисяч мешканців столиці.

Читайте також

Правила пожежної безпеки і дії під час тривоги: нові "Класи безпеки" з’явились на Київщині

На початок