В Івано-Франківську стартував онлайн-марафон "В одному човні"

В Івано-Франківську стартував онлайн-марафон "В одному човні"

В Івано-Франківську стартував онлайн-марафон "В одному човні" Facebook

Чотири онлайн-лекції під час зумінару "Інформаційна гігієна та медіа-менеджмент" провели сьогодні в Івано-Франківську. Це перший з чотирьох зумінарів у межах марафону "В одному човні".

Організатор відеоконференції, голова молодіжної громадської організації "СТАН" Ярослав Мінкін розповів, що теми, які піднімають на онлайн-лекціях, актуальні саме в умовах карантину та його наслідків.

Спікерка заходу, маркетологиня зі Львова Лілія Кузік розповіла, чому бізнесу та неприбутковим організаціям варто інвестувати в комунікації, та як правильно це робити: "Мені здається, що розвиток, маркетинг і комунікація актуальні будуть завжди, тим більше в кризу, тому що виживати буде важче. Доносити, зважаючи на інформаційне засилля, інформацію про себе, про свій бренд до аудиторії також буде важче. І тут треба буде зважати не лише на рекламні бюджети, тут треба бути креативним, треба будувати спільноту, вибудовувати класні взаємини з потенційними клієнтами".

Спікерка, журналістка Олена Гелетюк каже, що на зумінарі пояснила учасникам, як відрізняти фейки від правдивих новин: "Про те, де перевіряти інформацію, як її перевіряти, яка інформація є достовірною, яка ні, що таке фейки, як розпізнати фейки в медіа і в соцмережах в цілому. Тобто скоріше про журналістські стандарти і перевірку інформації, те, що зараз необхідно знати споживачам, які часто користуються соцмережами, щоб не бути обманутими".

Організатор зумінару, голова молодіжної громадської організації "СТАН" Ярослав Мінкін каже, що такі відеозустрічі в межах марафону "В одному човні" мають на меті дати можливість відновити та оновити професійну діяльність тим людям, які втратили роботу або зазнали збитків через карантин.

"Це онлайн-лекції, на яких ми ділимося різними корисними для людей інструментами. Це може бути про те, як бізнесу перейти в онлайн і продавати щось в соціальних мережах. Також ми хочемо допомагати людям, щоб вони знайшли собі нову роботу, знаходили нові можливості, займалися саморозвитком і навчанням", - каже Ярослав Мінкін.

Автор: Олександр Букатюк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди