33 виїзди здійснили волонтери в рамках проєкту «Соціальна доставка в Запоріжжі та Мелітополі»

33 виїзди здійснили волонтери в рамках проєкту «Соціальна доставка в Запоріжжі та Мелітополі»

33 виїзди здійснили волонтери в рамках проєкту «Соціальна доставка в Запоріжжі та Мелітополі» Уляна Флишко

Допомогу отримали літні люди, батьки-одинаки з дітьми до 5 років, а також люди з інвалідністю.

Анна Єрьоменко у вільний від роботи час є волонтеркою Української Волонтерської Служби. На велосипеді дівчина їздить до магазину за продуктовим набором для людей, які опинилися в складних життєвих умовах. Сьогодні вони разом з координатором волонтерської спільноти Іллею Бовсуновським купували такий набір для запорізької пенсіонерки. Його вартість - від 200 до 250 грн, в нього входять крупи, масло, яйця, хліб тощо.

Анна Ерьоменко, Волонтерка ГО «Українська волонтерська служба»

Анна Ерьоменко, Волонтерка ГО «Українська волонтерська служба»

«Є також звичайно, що інколи люди звертаються за конкретними, продуктовими наборами тобто, щось конкретно потрібно або ліки, вони є спеціалізовані. Є різні функції, різні опції. Частіше ми купуємо за власні кошти (за кошти фонду) або людина готова сама оплатити цей продуктовий набір, або ліки, тоді нам просто треба це в аптеці закупити або забрати певні ліки і завезти», - розповіла волонтерка ГО «Українська волонтерська служба» Анна Ерьоменко.

Волонтери відвезли продуктовий набір пенсіонерці Антоніні Михалець. 88-річна жінка каже, за станом здоров’я вона вже не може виходити до магазину, тому звернулася по допомогу до волонтерів.

Антоніна Михалець, пенсіонерка

Антоніна Михалець, пенсіонерка

«Я даже не хожу, до першого підїзду. Не в магазин не ходжу ні куди і жінки балакали, що є такий фонд, що оце помагають. Ото дали мені телефон, я подзвонила. Думаю чи так не так. Думаю подзвоню, може Бог дасть і змилується. Дякую принесли волонтери, дякую їм велике», - розповіла пенсіонерка Антоніна Михалець.

Координатор волонтерської спільноти від ГО «Українська волонтерська служба» Ілля Бовсуновський каже: гроші на закупівлю продуктових наборів і медикаментів жертвують небайдужі люди. За період функціонування проєкту пожертвували близько 12 тис. грн.

Ілля Бовсуновський, координатор волонтерської спільноти ГО «Українська волонтерська служба»

Ілля Бовсуновський, координатор волонтерської спільноти ГО «Українська волонтерська служба»

«Ми вирішили активно діяти навіть в тих умовах особливо в тих умовах, які є і тому ми почали цей проєкт саме в Запоріжжі і з 15 квітня цей проєкт став грантовим за підтримки агенства США з розвитку, які підтримали цей проєкт. Зазвичай – це віддалені райони міста. Це як 4 південний, це може бути Бородинський, Бабурка і навіть є декілька запитів з Кушугума», - розповів координатор волонтерської спільноти ГО «Українська волонтерська служба» (м. Запоріжжя) Ілля Бовсуновський.

Волонтери пропонують всім небайдужим громадянам долучитися до проєкту «Соціальна допомога», який орієнтовно триватиме до 16 червня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди