Як 25 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 25 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 25 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію
Фото ілюстративне: Pixabay

На території Полтави та області 25 грудня застосують графік погодинного відключення. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Полтаваобленерго".

З 00:00 25 грудня жителям Полтавщини енергетики відключатимуть по одній черзі. Без світла кожна буде по дві години, із електропостачанням – чотири години.

Також ліміт щодо потужностей у Полтавській області на 25 грудня до 7.00 - не встановлено, до кінця доби - 491 МВт. У разі його перевищення буде вимикатися також додаткова черга, повідомляють у "Полтаваобленерго".

Ознайомитися з чергами можна за посиланням , а з графіками тут.

Що відомо

  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 5 грудня Росія завдала масованого ракетного удару по території України, зокрема було влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури у трьох областях: Київській, Вінницькій та Одеській. Попри те, що сили ППО збили більшість російських ракет, в деяких областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
На початок