В Ужгороді невідомі розписали стіну антисемітськими надписами

В Ужгороді невідомі розписали стіну антисемітськими надписами

В Ужгороді невідомі розписали стіну антисемітськими надписами
Ivan Voloshyn/Facebook

В Ужгороді на площі Театральній невідомі розписали стіну антисемітськимиАнтисеміти́зм — одна з форм національної та релігійної нетолерантності та дискримінації, що виражається у неприязному або ворожому ставленні до євреїв як представників уособленої етнічної або релігійної групи[1]; суспільна або державна ідеологія, або державна політика, спрямована на обмеження політичних та громадських прав євреїв. надписами. Сталося це у ніч на 24 грудня, — інформацію Суспільному підтвердив директор департаменту міської інфраструктури Віталій Гільтайчук.

За його словами, вранці 24 грудня до департаменту міської інфраструктури надійшло повідомлення про дані надписи. "На місце події ми відправили комунальників, які зафарбували надписи. Ми надали всю інформацію з камер відеоспостереження про ймовірно причетних до справи людей до поліції", — розповів Віталій Гільтайчук.

Комунальники Ужгородської міськради зафарбували антисемітські надписи на стіні на площі Театральній

Речниця Нацполіції Закарпаття Ганн Дан розповіла Суспільному: подію у поліції зареєстрували. "Наразі правоохоронці визначають правову кваліфікацію та вживають заходів для встановлення причетних до справи осіб", — додала речниця.

Читайте також:

  • В Ужгороді 5 грудня 2021 року у річці виявили менору, яку встановили до єврейського свята Хануки біля будівлі обласної філармонії.
  • Чоловіка, який скинув менору у річку, засудили до одного року позбавлення волі, однак, через повне визнання вини закарпатця, його звільнили від покарання та призначили один рік випробувального терміну.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок