Рух тролейбусів до Гідропарку планують відновити до кінця доби 18 травня

Рух тролейбусів до Гідропарку планують відновити до кінця доби 18 травня

Рух тролейбусів до Гідропарку планують відновити до кінця доби 18 травня

18 травня рух тролейбусів у напрямку Гідропарку змінили через провал колектора на перехресті вулиць Чуднівська та Чумацький шлях. На місці пориву почергово працюють 2 бригади працівників водоканалу і 4 одиниці техніки. Порив планують усунути до кінця доби.

Каналізаційний колектор по вулиці Чуднівській, який провалився 18 травня, за інформацією "Житомирводоканалу", був закладений ще у 1982 році. Провал стався на перехресті вулиць Чуднівська та Чумацький Шлях, поруч із адмінбудівлею водоканалу.

Майтер "Житомирводоканалу" Максим Міщенко розповів, що на місті пориву колектора по черзі працюють 2 бригади працівників водоканалу і 4 одиниці техніки.

Максим Міщенко: "Ми працюємо з 8-ї години ранку - знайшли причину, очищаємо трубу від ґрунту і засовуємо в трубу нову трубу. Дуже багато ручної роботи, будемо намагатися двома бригадами до вечора завершити роботу".

Головний інженер комунального підприємства "Житомирводоканал" Сергій Єрьомін в коментарі журналістам Суспільного сказав, що всі колектори в Житомирі повністю зношені, тому подібні пориви виникають досить часто.

Сергій Єрьомін: "Працівники намагаються усунути сам провал, пустити стоки. Будемо виконувати часткову санацію труби. Сьогодні ідемо в ніч, щоб завтра відновився рух тролейбусів у напрямку Корбутівки".

За словами начальника управління транспорту і зв'язку Житомирської міської ради Костянтина Підпокровного, рух тролейбусів №5 та №15 відновлять після завершення водоканалом робіт.

Автор: Сергій Богінський

Камера: Ігор Грач

На початок