Пожежа в одеському коледжі: підозрюваній обрали домашній арешт

Пожежа в одеському коледжі: підозрюваній обрали домашній арешт

Пожежа в одеському коледжі: підозрюваній обрали домашній арешт
https://zaxid.net/

Суд обрав завідувачці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Її підозрюють у порушенні пожежної безпеки. Про це повідомили в пресслужбі Київського районного суду Одеси.

За версією слідства, 4 грудня 2019 року, у день пожежі, жінка прийшла на роботу й увімкнула електричний обігрівач у своєму кабінеті на третьому поверсі. Потім вона вийшла та не виключила обігрівач, у кабінеті більше нікого не було, йдеться в повідомленні.

У прокуратурі вважають це причиною загоряння, тому слідчі звернулись до суду, аби підозрюваній обрали цілодобовий домашній арешт на час слідства.

Нагадаємо, пожежа в Одеському коледжі спалахнула вранці 4 грудня 2019 року. Загалом вигоріло 4 тисячі квадратних метрів. Внаслідок пожежі загинуло 16 людей. За попередніми висновками правоохоронців причина пожежі – несправність електропроводки.

10 грудня директорці одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любові Кочерзі оголосили підозру в службовій недбалості. 13 січня 2020 року слідство запідозрило у службовій недбалості ще одну працівницю коледжу – завідувачку господарством.

15 травня підозрюваними оголосили завідувачку денного відділення економіки та підприємництва коледжу й ексзаступника директора з адміністративно-господарської роботи.

Що відомо

На початок