Помер художник-постановник Львівської Національної опери Михайло Риндзак

Помер художник-постановник Львівської Національної опери Михайло Риндзак

Помер художник-постановник Львівської Національної опери Михайло Риндзак
Львівська Національна опера

Сьогодні, 23 грудня, на 76-му році помер народний художник України, художник-постановник Львівської Національної опери Михайло Риндзак. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівської Національної опери.

Михайло Риндзак понад 50 років працював у Львівській опері.

"Свою діяльність у Львівській національній опері Михайло, спільно із братом Тадеєм Риндзаком, розпочав у 1969-му році під керівництвом відомого театрального живописця, народного художника України Євгена Лисика, який виховав багатьох талановитих художників і декораторів", — йдеться у повідомленні Львівської Національної опери.

У сценографії Михайла Риндзака понад 20 вистав, серед них: "Трубадур" і "Набукко" Дж. Верді, "Богема" Дж. Пуччіні, "Дон Паскуале", "Запорожець за Дунаєм" С. Гулака-Артемовського, "Наталка-Полтавка" М. Лисенка, "Мойсей" М. Скорика, балетів "Баядерка" Л. Мінкуса, "Лілея" К. Данькевича, "Лісова пісня" М. Скорульського, "Дон Кіхот" Л. Мінкуса, "Корсар" А. Адана, оперет "Летюча миша" та "Циганський барон" Й. Штрауса та інших. Серед них і сучасні постановка феєрії "Коли цвіте папороть" Є. Станковича.

Про дату та час прощання із Михайлом Риндзаком повідомлять згодом.

Читайте також

Помер дитячий реабілітолог Володимир Козявкін

На початок