Тернопільський біатлоніст здобув п’ять медалей на Кубку світу

Тернопільський біатлоніст здобув п’ять медалей на Кубку світу

Тернопільський біатлоніст здобув п’ять медалей на Кубку світу
Фото: Тарас Радь

Представник Тернопільського "Інваспорту" Тарас Радь здобув п’ять медалей на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

У місті Вуокатті (Фінляндія) завершився паралімпійський Кубок світу з лижних перегонів та біатлону. Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з 21 країни світу.

Команду України представляли 25 спортсменів з інвалідністю. У її складі виступало і двоє тернополян – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та заслужений майстер спорту України біатлону, вихованець ДЮСШІ "Інваспорт", студент магістратури факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Тарас Радь та представник Тернопільського центру та ДЮСШІ "Інваспорт" Володимир Черниш.

Чоловіки змагались серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору у класі LW 10-12 (сидячі).

Тарас завоював бронзову нагороду у лижних перегонах спринт, "золото" у біатлоні на дистанції 12,5 км, "срібло" – у біатлоні на дистанції 10 км, золоту медаль виборов і у біатлоні спринт естафеті, де він виступав у команді разом із Максимом Яровим, і ще одне "золото" приніс йому також біатлон спринт на дистанції 7, 5 км.

Володимир Черниш у біатлоні спринт на дистанції 12,5 км зайняв шосте місце, у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км був восьмим.

Читайте також

  • Спортсмен з Тернопільщини Тарас Радь здобув бронзову медаль на Кубку світу
На початок