Суд відкрив справу про банкрутство меткомбінату "Азовсталь"

Суд відкрив справу про банкрутство меткомбінату "Азовсталь"

Суд відкрив справу про банкрутство меткомбінату "Азовсталь"
Азовсталь. Фото: УНІАН

Господарський суд Запорізької області 21 грудня відкрив справу про банкрутство металургійного комбінату "Азовсталь", який знаходиться у Маріуполі. Це підприємство входить до складу групи "Метінвест". Про це йдеться на сайті реєстру YouControl.

"Строк подання заяв кредиторів з вимогами до боржника: протягом тридцяти днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство", — йдеться у повідомленні YouControl.

Відповідну справу можна знайти за номером № 908/2252/22

Що відомо про Метінвест та МК "Азовсталь"

  • Група Метінвест належить Рінату Ахметову та Вадиму Новинському.
  • 23 червня Рінат Ахметов подав подав позов до ЄСПЛ, посилаючись на порушення його прав і вимагаючи від Росії компенсації збитків. За попередньою оцінкою, йдетья про на мільярди доларів. Точна сума компенсації, повідомляла його пресслужба, ще не визначена через війну, що триває.
  • Шістнадцять підприємств холдингу "Метінвест" подали позови до Європейського суду з прав людини проти Росії. Вимагають притягнути країну-агресорку до відповідальності за шкоду майну та власності компанії з 24 лютого 2022 року.
  • У лютому 2022 року через повномасштабне вторгнення РФ в Україну виробництво на Азовсталі зупинилося. Заводи і лінії меткомбінату законсервували. 86 днів територія заводу, його цехи і виробничі приміщення, підземні споруди були фортецею українських захисників у боях проти російської армії. Ще до наказу припинити оборону, у квітні, заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар заявив, шо "Азовсталь" "розбомблена та знищена практично повністю.

Читайте також про "Азовсталь"

Як захищалась сталь: хроніка оборони Азовсталі

Азовсталь: історія будівництва, рекордів та руйнацій

Азовсталь: три місяці по тому

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок