У Чернівцях нова депутатка від фракції "Єдина Альтернатива". Що про неї відомо

У Чернівцях нова депутатка від фракції "Єдина Альтернатива". Що про неї відомо

У Чернівцях нова депутатка від фракції "Єдина Альтернатива". Що про неї відомо
Суспільне Чернівці

У Чернівцях на сесії міської ради представили нову депутатку від фракції "Єдина Альтернатива" Катерину Гуменну. Вона буде депутаткою замість Наталії Дембіцької, яка склала повноваження. Гуменна була наступною за результатами виборів на окрузі.

Про це передає кореспондентка Суспільного з сесійної зали.

Нову депутатку представила голова виборчої комісії під час засідання сесії. Гуменна склала присягу.

За даними порталу відкритих даних YouControl, Катерина Гуменна є підприємицею, яка надає медичні послуги. Вона гінекологиня. Підприємництвом займається впродовж трьох років.

26 листопада стало відомо, що депутатка від фракції "Єдина Альтернатива" Наталія Дембіцька написала заяву про складання повноважень. Причиною назвала працевлаштування в Нідерландах.

Що відомо

  • Двох депутатів міськради Чернівців від "Народного контролю", які склали повноваження, замінять Віталій Смандич та Валентин Шевчук. Це наступні кандидати зі списку партії, оприлюдненої на місцевих виборах у 2020 році.
  • Раніше депутати фракції "Народний контроль" Михайло Яринич та Іван Гончарюк також писали заяви про складання повноважень. Своє рішення пояснили службою в Збройних Силах України. Міська рада проголосувала за припинення їх повноважень.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок