У Вінниці суд зупинив реорганізацію другого пологового будинку

У Вінниці суд зупинив реорганізацію другого пологового будинку

У Вінниці суд зупинив реорганізацію другого пологового будинку
Вінницький пологовий будинок №2. Фото: Суспільне Вінниця

Зупинити реорганізацію другого пологового будинку — таке рішення прийняв Господарський суд Вінницької області. Справу розглядали 15 грудня, а текст ухвали опублікували 19 числа.

Рішення щодо реорганізації пологового було прийнято на сесії міськради 30 вересня. Напередодні, 26 числа, працівники закладу та мешканці міста вийшли на акцію протесту під стінами мерії. Тоді до мітингувальників вийшов директор міського департаменту охорони здоровʼя Олександр Шиш. Він сказав, що закривати другий пологовий у Вінниці не будуть, йдеться лише про його приєднання до міської клінічної лікарні "Центр матері та дитини".

Як розповіла Суспільному лікарка акушерка-гінеколог Тетяна Супрунова, позивачкою у суді виступила дівчина з інвалідністю, яка має проблеми з опорно-руховим апаратом. Вона обстежується у другому пологовому.

Вінницький суд заборонив міській раді вчиняти дії щодо реорганізації другого пологового будинку. Апеляційну скаргу можна подати протягом десяти днів.

Читайте також

  • Прокуратура перевіряє законність будівництва торговельного центру біля Центрального ринку
  • Поліцейські, рятувальники та муніципальна варта: 30 вінничан стали донорами крові у рамках акції "Стань героєм в тилу"
На початок