Як 21 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 21 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 21 грудня на Полтавщині відключатимуть електроенергію
google.com

21 грудня на території Полтавщини електроенергію відключатимуть одразу двом чергам за графіком погодинних відключень. Про це повідомили на сторінці "Полтаваобленерго" у Facebook.

На Полтавщині діє графік погодинних відключень з одночасним відключенням двох черг – основної та додаткової, позначеної у дужках.

Ліміт щодо потужностей у Полтавській області на 21 грудня до 7.00 - 387 МВт, далі до кінця доби - 448 МВт.

Ознайомитися з чергами можна за посиланням , а з графіками тут.

Що відомо

  • "Укренерго" – оператор системи передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.
  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 5 грудня Росія завдала масованого ракетного удару по території України, зокрема було влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури у трьох областях: Київській, Вінницькій та Одеській. Попри те, що сили ППО збили більшість російських ракет, в деяких областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
На початок