"Шість промахів - забагато". Артем Прима - про результат у заключному масстарті року на Кубку світу з біатлону

Getty Images

Єдиний українець на дистанції посів передостаннє, 29-те місце.

На етапі Кубка світу з біатлону в Ансі відбувалася заключна чоловіча гонка у 2022 році. У 15-кілометровому масстарті Україну представляв Артем Прима.

До масстарту Прима відібрався за другою квотою з другого місця серед топ-5 добору за підсумками гонки переслідування в Ансі, де український біатлоніст посів 10-те фінальне місце.

Вже під час масстарту Прима на чотирьох вогневих рубежах сумарно припустився шістьох хиб. Та посів передостаннє, 29-те місце на фініші, обійшовши тільки шведа Себастьяна Самуельссона.

Попри 29-те місце Прима залишився задоволений своєю останньою гонкою цього року. Про це біатлоніст розповів у коментарі для Biathlon.com.ua.

"Сьогодні була класна гонка, бігли 25 найсильніших атлетів і ще п'ятеро кращих на етапі. Така хороша група підібралася. З першого кола вже всі включили швидкість на повну, і гонка розпочалася одразу ж на максимальних обертах. Це не так, як в естафеті: повільно починаємо і вже потім вмикаємо швидкість", - пояснив Артем.

"Сьогодні гонкою більш-менш задоволений, окрім стрільби. Не було належної концентрації: шість промахів - це дуже багато для масстарту. Та й трохи вже не ті кондиції, втома далася взнаки, адже третя гонка поспіль. А от лижами я сьогодні задоволений, і взагалі все добре".

• Результати Прими в спринті (18-те місце) та гонці переслідування (10-те) залишаються найкращими показниками чоловічої збірної України в новому сезоні Кубка світу.
  • Ставши 10-м у персьюті, Прима показав свій найкращий результат в індивідуальних стартах від лютого 2021 року, коли посів дев'яте місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу в Поклюці.
  • Четвертий етап Кубка світу 5-8 січня 2023 року прийматиме словенська Поклюка. До програми змагань увійшли чоловічі та жіночі спринти й гонки переслідування, а також дві змішані естафети.