Тижневий прогноз погоди по Миколаївській області: мороз — у понеділок, у неділю — дощ

Тижневий прогноз погоди по Миколаївській області: мороз — у понеділок, у неділю — дощ

Тижневий прогноз погоди по Миколаївській області: мороз — у понеділок, у неділю — дощ
Миколаїв, бульвар Адмірала Макарова, грудень 2022. Фото: Світлана Вовк/Суспільне Миколаїв

На території Миколаївської області протягом тижня, з 19-го по 25 грудня, прогнозуються нічні температури від мінус п'яти до плюс трьох градусів. Опади у вигляді дощу можливі у неділю, 25 грудня.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

За даними синоптиків, протягом тижня, з 19-го по 25 грудня, денні температури будуть вище нуля — від одного до восьми градусів тепла.

Заморозки до п'яти градусів передбачають вночі у понеділок та вівторок, 19-го та 20 грудня. З середи, 21 грудня, і до неділі, 25 грудня, нічні температури мають бути у діапазоні від одного до шести градусів вище нуля.

Вітер змінних напрямків, 3-7 метрів за секунду, у поривах посилення до 12 метрів за секунду. На небі мінлива хмарність з проясненнями.

Протягом тижня синоптики прогнозують зміни атмосферного тиску від 778-ми міліметрів ртутного стовпчика у понеділок, 19 грудня, до 762-х міліметрів ртутного стовпчика у неділю, 25 грудня.

У четвер, 22 грудня, та неділю, 25 грудня, прогнозують слабку геомагнітну бурю силою до п'яти балів з дев'яти можливих. В інші дні тижня геомагнітна активність залишатиметься на рівні двох-чотирьох балів, що відповідає показнику невеликих збурень.

Тиждень з 19 по 25 грудня є найтемнішим тижнем року. Ночі триватимуть 15 годин 30 хвилин, відповідно, день — 8 годин 30 хвилин.

Читайте також

Ковдри та павербанки замість іграшок: благодійники розповіли, що замовляють діти з Миколаївщини у Святого Миколая

На Миколаївщині перерахували пенсії. Хто отримає більше у грудні й на скільки

852 млн євро: у Миколаєві порахували приблизні збитки, завдані російськими військами

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок