На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями
ФОТО: Фейсбук Чернігівський обласний ТЦК та СП

16 грудня на Чернігівщині попрощалися з двома бійцями — сержантом Олександром Пивоваром та солдатом Дмитром Карбовським. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Сержант Олександр Пивовар народився 24 лютого 1967 року в Чернігові. Закінчив загальноосвітню школу №24, а у 1992 році — Рязанський інститут права і економіки. Працював в органах МВС України в слідчому відділі та у 2014 році проходив військову службу у батальйоні "Чернігів".

З початком повномасштабної війни пішов служити до лав Збройних Сил України, потрапивши на службу до 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

7 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівське на Луганщині Олександр загинув.

Рідні та побратими попрощалися із захисником 16 грудня у Катерининській церкві. Поховали його на кладовищі "Яцево".

Солдат Дмитро Карбовський народився 8 квітня 1998 року в селі Нові Боровичі. У 2015 році закінчив Новоборовицьку ЗОШ I-III ступенів, після чого вступив на навчання в Чернігівський національний технологічний університет за спеціальністю "Автомобільний транспорт".

У 2019 Дмитро почав служити у Збройних Силах України. Брав безпосередню участь в ООС на сході нашої держави.

20 березня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Селець на Житомирщині Карбовський Дмитро загинув.

Тоді його поховали на кладовищі Житомира, а сьогодні, 16 грудня, рідні та близькі попрощалися з ним в його рідному селі, вшанували світлу пам'ять героя-земляка та перепоховали його на Малій Батьківщині.

На Чернігівщині попрощалися з двома бійцями
Дмитро Карбовський. ФОТО: Фейсбук Чернігівський обласний ТЦК та СП

Відповідно до Указу Президента України від 19.05.2022 №349/2022 "Про призначення державними нагородами" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Карбовського Дмитра нагороджено орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Читайте також

У Ніжині відкрили меморіальні дошки на честь двох загиблих героїв

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок