Головна ялинка Львова: що про неї відомо

Головна ялинка Львова: що про неї відомо

Головна ялинка Львова: що про неї відомо
Суспільне Львів

У Львові біля Оперного театру почали встановлювати новорічну ялинку. Цього року вона менша, ніж зазвичай. Дерево місту подарувало підприємство "Світанок". Про це Суспільному розповіла директорка міського департаменту розвитку Наталія Бунда.

Висота цьогорічної ялинки — 14 метрів. Зазвичай у Львові встановлювали ялинку не менше 17 метрів.

"Цьогорічна ялинка — це насправді символічне дерево, яке для нас символізує перемогу добра над злом, і перемогу над насиллям та вбивством. Зважаючи на теперішню ситуацію з електрикою, звичайно ми враховували затрати на ялинку і цього року ми будемо розміщувати значно менше світла, ніж в попередні роки. Ми порахували витрати: година роботи ялинки зі світлом бере менше електрики, ніж закип’ятити чайник", — каже директорка міського департаменту розвитку Наталія Бунда.

Головна ялинка Львова: що про неї відомо
Цьогоріч головна ялинка Львова буде висотою 14 метрів. Суспільне Львів

Ілюмінацію на ялинці включатимуть з 17 до 22 години. Під час аварійних чи планових відключень у центрі міста — вона не працюватиме. Ілюмінацію для дерева використають з минулих років. Саму ялинку місто отримало безплатно.

"Різні роки — різні ялинки, ми брали і в лісі, люди дарували останнім часом, цього разу приватне підприємство нам подарувало. Сьогодні ми плануємо встановити її, а завтра наряджати ілюмінацією", — каже начальник міського відділу благоустрою Валерій Самойленко.

Раніше Суспільне запитувало у жителів Львова їх думку щодо встановлення ялинки цього року:

Також у Львові встановлять шопку і дідуха. Традиційного Різдвяного ярмарку у місті не буде.

Читайте також

У Львові відбудеться Ярмарок Різдвяних Традицій

"Отримали тисячі листів": як стати помічниками святого Миколая у Львові

На початок