Актор Лієв Шрайбер озвучив документальний фільм про вторгнення Росії в Україну

Актор Лієв Шрайбер озвучив документальний фільм про вторгнення Росії в Україну

Актор Лієв Шрайбер озвучив документальний фільм про вторгнення Росії в Україну
Фото: OUP Documentary/FB

До команди фільму "Всупереч усьому" (Against All Odds: The Failure Of Russia's Blitzkrieg), що розповідає хронологію повномасштабного вторгнення Росії в Україну, долучився американський актор та продюсер Лієв Шрайбер. Він став "голосом" стрічки. Про це 14 грудня повідомила Організація українських продюсерів у Facebook.

"Важко було повірити, що за нашого життя ми станемо свідками сухопутної війни, тому спостерігати за її еволюцією в яскравих деталях — це безцінне нагадування про крихкість нашої демократії та лють, з якою українці захищають свою власну територію", — розповів актор.

За роботу над стрічкою Шрайбер попросив згоду продюсерів фільму на використання документальної стрічки як інструменту збору коштів для допомоги Україні. Актор ще у липні 2022 став послом фандрейзингової платформи зі збору коштів для України UNITED24 у напрямку медичної допомоги.

шрайбер фільм озвучка
Актор Лієв Шрайбер озвучив документальний фільм про вторгнення Росії в Україну. Фото: OUP Documentary/FB

"Це глибоко зворушило нас усіх (...). Адже це означає, що наші цінності збігаються з цінностями мільйонів людей у багатьох країнах світу. Це дає нам велику надію", — зазначив виконавчий продюсер стрічки Ігор Сторчак.

Режисер стрічки Артем Литвиненко відзначив, що під час озвучування актор зберігав нейтральність у подачі тексту, і долучився до адаптації англійського тексту, щоб зробити його якомога ближчим глядачам за кордоном.

"Фільм оживає, коли в нього з'являється голос", — додав Литвиненко.

Запис закадрового тексту фільму робили у Нью-Йорку. Прем'єру фільму ОУП планує на 2023 рік.

шрайбер фільм озвучка
Актор Лієв Шрайбер озвучив документальний фільм про вторгнення Росії в Україну. Фото: OUP Documentary/FB

Ще у квітні Лієв Шрайбер долучився до волонтерів у Перемишлі й кілька днів допомагав українським біженцям. Він готував їжу разом з кухарями благодійного проєкту World Central Kitchen.

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі в інтервʼю для Reuters Шрайбер заявляв, що Україна обовʼязково виграє війну в Росії. Актор також додав, що не можна допускати, щоб тема війни в Україні зникла з новин.

А уже в серпні він прибув до Києва як посол фандрейзингової платформи UNITED24. Разом з футболістом Андрієм Шевченком відвідали Бучу та Бородянку, які зазнали значних пошкоджень внаслідок російських бомбардувань. А також зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок