109 школярів з Житомира отримають стипендію міського голови

109 школярів з Житомира отримають стипендію міського голови

109 школярів з Житомира отримають стипендію міського голови

Це учні які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт, а також були учасниками і призерам обласних, всеукраїнських олімпіад, міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Богдан Маркеєв, учень 11-Б класу Житомирської міської гімназії №3, стипендію міського голови отримає, як призер обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів, в яких він брав участь впродовж півтора року. Мама Богдана - Наталія Маркеєва розказала, як вперше дізналася, що її син потрапив до списку стипендіатів.

Наталія Маркеєва: "Мені зателефонували зі школи і попросили надати інформацію, якою не володіє школа, з приводу того, в яких фестивалях, громадській роботі брав участь Богдан. І попросили, щоб ми подали її в електронному вигляді".

Заступниця директора з науково-методичної роботи міської гімназії №3 Світлана Удовкіна розповіла, чому в гімназії обрали саме Богдана.

Світлана Удовкіна: "Богдан до цієї відзнаки йшов всі 11 років навчання. Він з початкових класів добре навчався. Був активним учасником всіх позакласних гімназійних заходів і не тільки. А під час навчання у старших класах став лідером учнівського самоврядування. Богдан є дипломантом міжнародного фестивалю мистецтв ім.Володимира Шинкарука "Пісенний спас". У цьому навчальному році отримав диплом третього ступеня за конкурсне відео "Булінг у школі", яке зняв сам. Також Богдан представляв гімназію на обласному телевізійному фестивалі "Зірочко, засвітись", на якому виборов перше місце у номінації "Художнє читання" і навіть був обраний ведучим галаконцерту. Наша гімназія пишається тим, що має стипендіата міського голови".

Богдан Маркеєв: "Пишаюся тим, що в цій номінації в особі мене була відмічена вся наша гімназія. Я ще й досі не можу повірити, що став переможцем, бо не вважаю себе якимось особливим. Напевно, тут все ж таки спрацювало правило, якому навчив мене мій творчий наставник Володимир Шинкарук. Він одного разу мені сказав: "Ніколи не відкладай одну справу заради іншої". Це правило лягло в основу моєї самоорганізованості і стало підґрунтям тому, що я досягнув такого колосального успіху в моєму віці. І звичайно вдячний свої матусі, яка всьому мене вчила, у всьому допомагала. Саме вона є моїм другим наставником".

За словами житомирського міського голови Сергія Сухомлина, стипендії у розмірі від 500 гривень до 3 тисяч гривень отримають 109 школярів Житомира.

Сергій Сухомлин: "Не думаю, що ці гроші, які вони отримають - 500 гривень або ж навіть 3 тисячі гривень ­- змінять їх життя, але це будуть перші кошти, які вони отримали завдяки своїй інтелектуальній праці. І вони по-іншому будуть ставитися до цього".

Кореспонденту Суспільного Богдан Маркеєв розповів, що отриману стипендію покладе до своєї скарбнички.

"Буду збирати гроші, бо зовсім скоро я вступатиму до нашої Житомирської політехніки. А там спеціалізація, на яку я хочу вступати, потребує сучасної оргтехніки, якої на даний момент я не маю".

Авторка: Антоніна Тугас

Камера: Сергій Кобилянський

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди