Слідчі ексгумували тіло загиблого чоловіка з Куп'янщини

Слідчі ексгумували тіло загиблого чоловіка з Куп'янщини

Слідчі ексгумували тіло загиблого чоловіка з Куп'янщини
Ексгумація у Куп'янську-Вузловому. 26 листопада 2022 року. Фото: Поліція Харківщини

У селі Петропавлівка слідчі ексгумували тіло 51-річного чоловіка. Попередньо, експерти встановили, що чоловік загинув внаслідок обстрілу автомобіля, в якому він перебував з дружиною.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Харківської області 14 грудня.

"Наприкінці вересня, коли населений пункт був окупований, подружжя поверталось до свого будинку на машині. Військові РФ обстріляли автомобіль. Жінка вижила, а чоловік загинув внаслідок вогнепальних поранень", — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці направили труп на експертизу. Розслідування проводять за статтею порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством.

Що відомо

  • За даними начальника Слідчого управління поліції Харківщини Сергія Болвінова на 6 грудня, на Харківщині ексгумували понад 900 тіл загиблих з початку вторгнення РФ в Україну;
  • 25 вересня в районі Куп'янська на Харківщині російські війська з окупованої території обстріляли колону цивільних машин, повідомили у ЗСУ. Обстріл стався у сірій зоні на межі Луганської та Харківської області. Колона рухалася у "сірій зоні" між окупованим Сватовим та звільненим Куп'янськом.
На початок