В Запорізькій області розпочалася реєстрація на іспит до магістратури

В Запорізькій області розпочалася реєстрація на іспит до магістратури

В Запорізькій області розпочалася реєстрація на іспит до магістратури depositphotos

В Запоріжжі розпочалася реєстрація для участі в єдиному у іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для вступу в магістратуру. Вона триватиме до 5 червня 2020 року включно. Необхідні копії документів вступники можуть надіслати на офіційну електронну скриньку приймальної комісії навчального закладу.

Повний перелік документів, скан-копій, що мають надсилати вступники для реєстрації, на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування, такі:

- анкета-заява, документ, що засвідчує особу, - облікова картка платника податків, - документ про здобутий ступінь вищої освіти, - фотокартка для документів, - медична довідка тільки для тих вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування, - довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплому в рік вступу - для тих вступників, які навчались у військових закладах.

В Запорізькій області розпочалася реєстрація на іспит до магістратури

За словами головної спеціалістки Департаменту освіти і науки ЗОДА Галини Волкової, дати проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування у цьому році залишаються незмінними. Вони відбудуться 1 та 3 липня відповідно. А реєстрація електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийом документів, рекомендацій перенесено на місяць. Цього рік зазнали змін і терміни проведення вступної кампанії.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди