80-річчя Прикарпатський національний університет відзначив онлайн

80-річчя Прикарпатський національний університет відзначив онлайн

80-річчя Прикарпатський національний університет відзначив онлайн

80-річчя Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочали відзначати сьогодні в Івано-Франківську. Під час онлайн-трансляції зі сторінки вишу у мережі Facebook випускники, студенти та представники інших університетів України та Польщі виступали з вітаннями та говорили про здобутки закладу.

Транслювали концертні номери у виконанні артистів – студентів та випускників університету.

Студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, чемпіонка світу 2018 року серед студентських команд з баскетболу Анастасія Сидорак каже, що саме в цьому виші зреалізувала себе як спортсменка: "Я дуже вдячна за таку можливість представляти університет на міжнародному рівні, на світових чемпіонатах. Я з гордістю виходжу на початку, коли оголошують наш університет. І це дійсно такий досвід нереальний. Я надіюся, що ці важкі часи пройдуть, пандемію ми поборемо і надалі будемо представляти наш університет, як ми й робимо кожного року".

Голова профкому студентів Прикарпатського національного університету Назарій Дюк говорить, що в студентські роки засвоїв перші життєві уроки: "Перше, що запам’ятовується зі студентських років, це, напевно, щира перша любов університетська, перший життєвий досвід, перші проблеми, з якими ти, як доросла відповідальна людина, стикаєшся під час навчання і під час особистого свого свідомого життя. Приємно, що це все мені вдалося пережити в університеті. Приємно те, що він навчив мене долати проблеми".

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда розповідає, що однією із особливостей вишу є те, що чимало його випускників - відомі люди та професіонали.

"Випускники нашого вишу є не тільки відомими політичними, культурними, науковими діячами в Україні, але й далеко за її межами. Нам вдалося фактично сформувати педагогічну базу вчителів Прикарпаття. І якщо ми оглядаємося на нашу історію, то бачимо і період тоталітаризму, і період незалежної України, ми виховали дійсно патріотів, які весь час плекали українську мову, історію, духовність", - розповідає ректор.

Ігор Цепенда каже, що заходи з нагоди відзначення 80-річчя Прикарпатського університету будуть тривати впродовж року.

Автор: Олександр Букатюк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди