Нападник Нідерландів Вегхорст став автором найбільш пізнього голу в історії плей-оф ЧС

AP Photo/Ricardo Mazalan

Однак це не допомогло його збірній пройти Аргентину.

Нападник збірної Нідерландів Ваут Вегхорст став першим гравцем в історії своєї національної команди, який забив два голи на чемпіонаті світу, вийшовши на заміну. Один з цих м'ячів став рекордним в історії плей-оф Мундіалів. Сталося це у чвертьфінальному матчі проти Аргентини.

Футболіст "Бешикташа" вийшов на заміну на 78-й хвилині зустрічі. На той момент Нідерланди програвали аргентинцям з рахунком 0:2.

За п'ять хвилин після появи на полі Вегхорст скоротив відставання своєї команди, скориставшись навісом Стівена Бергейса. Свій другий гол у чвертьфіналі ЧС-2022 Ваут забив аж на 90+11 хвилині.

Дивіться також: Нідерланди - Аргентина: огляд матчу чемпіонату світу-2022 з футболу

Як стверджує статистичний ресурс Opta, цей м'яч став найпізнішим у плей-оф чемпіонатів світу, починаючи з 1966 року, відколи компанія веде таку статистику.

Другий гол у виконанні Ваута Вегхорста не став найпізнішим голом в історії Мундіалів. Рекорд за цим показником був установлений на груповій стадії турніру у Катарі. Мехді Таремі у матчі збірних Англії та Ірану відзначився голом на 90+13-й хвилині. Цей гол є найбільш пізнім в історії чемпіонатів світу.

Дубль Вегхорста у підсумку не допоміг збірній Нідерландів. Команда Луї ван Гала зуміла перевести гру у овертайм та до серії післяматчевих одинадцятиметрових, але поступилася Аргентині з рахунком 3:4.

Хто такий Ваут Вегхорст

• Ваут Вегхорст - 30-річний нападник збірної Нідерландів та "Бешикташа".
  • Вегхорст дебютував за Нідерланди у 2018 році. З того моменту він зіграв за команду 19 матчів, в яких забив п'ять голів та зробив одну результативну передачу.
  • ЧС-2022 став для Ваута першим Мундіалем у кар'єрі. На ньому нападник зіграв чотири матчі, однак до гри проти Аргентини результативними діями не відзначився.