Борець Грицай порівняв відео Усика зі зверненням Путіна й підготував клітку для бою

Борець Грицай порівняв відео Усика зі зверненням Путіна й підготував клітку для бою

Борець Грицай порівняв відео Усика зі зверненням Путіна й підготував клітку для бою скриншот

Борець вільного стилю Богдан Грицай записав нове відеозвернення у відповідь на ролик боксера Олександра Усика. Спортсмен припустив, що відео Усика "знімали російські політтехнологи", а також показав, де хоче битися з опонентом.

Богдан Грицай, який є бронзовим призером чемпіонатів Європи та світу U23, опублікував відповідь Олександру Усику на своєму ютуб-каналі. Він натякнув, що практика не називати опонента на ім'я — у стилі Володимира Путіна.

"Я, Богдан Грицай, звертаюся до Алєксандра Усіка у відповідь на його відеозвернення, яке виглядає так, наче було адресовано мені. Схоже, що цей ролик Усика знімали російські політтехнологи, які, як і я є великими шанувальниками Джоан Роулінг, книжок про Гаррі Поттера, і використовують прийом "Той-Кого-Не-Можна-Називати". У Росії, коли Путін звертається до свого опонента Навального, теж ніколи не називає його на ім'я. Усик звертається до мене, не називаючи мого імені", — наголосив Грицай.

Борець відзначив, що Усик також опанував його уроки, визнавши, що Крим — український.

"Ти знову повертаєшся до визнання очевидного: Крим — це Україна. Він не божий, не спільний, Крим — це Україна. У своєму ролику ти говориш, що народився в Україні. Правильно. Сімферополь, в якому ти народився — це Україна. Отже, ти народився в Україні, в Криму. Для закріплення пройденого матеріалу ти правильно підкреслюєш, що всі, хто живуть в Криму, на Донбасі — українці. Аллілуя! Адже Крим і Донбас — це Україна, тимчасово окуповані Росією (території — Ред.), але все одно — Україна".

Крім того, у ролику Грицай продемонстрував октагон, який разом із командою, сконструював для бою без правил із Усиком. На це, за його словами, пішло п'ять годин.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start