Командири з "Азовсталі" в Туреччині можуть зустрітися з родинами до свят — ОП

Командири з "Азовсталі" в Туреччині можуть зустрітися з родинами до свят — ОП

Ексклюзивно
Командири з "Азовсталі" в Туреччині можуть зустрітися з родинами до свят — ОП
Командир "Азову" Денис "Редіс" Прокопенко на зустрічі з родиною в Туреччині. Фото: ОП

Влада працює над тим, щоб звільнені з російського полону 21 вересня командири з "Азовсталі", які перебувають в Туреччині, зустрілися з родинами до новорічних та різдвяних свят.

У коментарі Суспільному голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що звільнені командири Маріупольського загону наразі знаходяться на лікуванні.

"Вони в гарних умовах, вони продовжують проходити медичне вже не обстеження, а вже лікування. Відновлення", — розповів Єрмак.

Азовсталь. Історія оборони

Він також додав, що військовослужбовці долучаються і співпрацюють з владою щодо роботи над списками людей, яких Україна повертає з полону.

"Тому що безпосередньо вони найкраще обізнані щодо людей, які перебували на "Азовсталі". Тому на постійному контакті. Це дійсно наші герої. Це люди, які увійшли в історію сучасної України і не тільки, а й всього світу", — зазначив голова Офісу президента.

Що відомо про звільнених оборонців "Азовсталі"

Україна 21 вересня провела обмін полоненими. Він відбувся у Чернігівській області. Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових, з них 108 — бійці "Азову", зокрема і командири. В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.

В обмін на п'ятьох командирів, які зараз у Туреччині, Україна передала РФ 55 людей. Українські захисники Денис Прокопенко "Редіс", Сергій Волинський "Волина", Святослав "Калина" Паламар, Денис Шлега, Олег Хоменко згідно домовленостей до кінця війни залишатимуться під протекторатом Ердогана.

Серед звільнених також Дмитро "Орест" Козацький — автор фото з Азовсталі, керівник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, парамедикиня Катерина Поліщук з позивним "Пташка", старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов.

Читайте також

"Місце моєї смерті і мого життя" — захисник Маріуполя опублікував фото з "Азовсталі" і закликав поширювати їх

На початок