Звільнили посадових осіб ДПС, які відповідали за напрям діяльності затриманого на хабарі податківця Житомирщини

Звільнили посадових осіб ДПС, які відповідали за напрям діяльності затриманого на хабарі податківця Житомирщини

Звільнили посадових осіб ДПС, які відповідали за напрям діяльності затриманого на хабарі податківця Житомирщини
Фото: Державне бюро розслідувань

На Житомирщині звільнили посадових осіб Державної податкової служби, які відповідали за напрям діяльності затриманого на хабарі податківця. Про це повідомила Державна податкова служба України на офіційному сайті.

"Позиція ДПС щодо незаконних дій працівників служби залишається послідовною – кожен керівник несе персональну відповідальність за своїх підлеглих. З огляду на це, в. о. Голови ДПС прийняте кадрове рішення щодо звільнення посадових осіб, відповідальних за напрям діяльності вищезазначеного працівника", – йдеться в повідомленні.

Викритого на хабарі податківця у Житомирській податковій службі хотіли звільнити "заднім числом". Про це повідомило Державне бюро розслідувань на своєму сайті.

Зокрема в повідомленні йдеться, що ДБР виявили під час обшуків сфальсифікований наказ про звільнення із займаної посади викритого сьогодні на хабарництві заступника начальника одного з управлінь Державної податкової служби в Житомирській області з 06 грудня 2022 року. При цьому з аналогічними реквізитами у відомстві зареєстровано інший за змістом наказ.

Відкрито кримінальне провадження за фактом службового підроблення та заздалегідь не обіцяне приховування злочину.

У ході розслідування перевірятиметься інформація щодо свідомої фальсифікації керівництвом ГУ ДПС в Житомирській області задля сприяння уникненню підозрюваним відповідальності за тяжке корупційне правопорушення.

Що відомо

  • Працівники ДБР за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримали на хабарі у 200 тисяч гривень заступника начальника одного з управлінь Державної податкової служби в Житомирській області. Затриманий посадовець опікувався надходженням до бюджету акцизного збору з певної групи товарів. Про те, що керівництво податкової служби Житомирської області відправили у відставку, у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат України Данило Гетманцев.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок