Основний вінгер Англії Стерлінґ зможе зіграти у чвертьфіналі ЧС-2022 проти Франції: що про це відомо

AP

Футболіст вимушено покидав табір команди в Катарі через інцидент удома.

Вінгер збірної Англії Рагім Стерлінґ зможе взяти участь у чвертьфінальному матчі чемпіонату світу проти Франції. Про його повернення до табору "Трьох левів" оголосили в місцевій Асоціації футболу.

У Катарі Стерлінґ виходив у старті на матчі групового раунду проти Ірану (6:2) та США (0:0), в яких відзначився голом та результативною передачею. На поєдинок з Вельсом (3:0) він залишився в запасі.

Вже першу гру команди Ґарета Саутґейта в плей-оф - проти Сенегалу (3:0) в 1/8 фіналу - Рагім вимушено пропускав через повернення до Англії із сімейних причин. У ЗМІ йшлося про те, що в суботу, 3 грудня, до помешкання футболіста вдерлися озброєні грабіжники.

Чвертьфінальний поєдинок проти Франції англійці проведуть у суботу, 10 грудня. В англійській Асоціації футболу розраховують, що Стерлінґ повернеться до розташування збірної за день до гри - у п'ятницю, 9-го числа.

Хто такий Рахім Стерлінґ

• 28-річний вінгер "Челсі" та національної збірної Англії.
  • На рівні світової першості Стерлінґ з 2014 року провів 11 матчів, в яких забив 1 гол та віддав 3 результативні передачі.
  • Усього впродовж кар'єри в складі збірної Рагім провів 81 матч та відзначився 20 голами.
  • На клубному рівні в сезоні 2022/23 Стерлінґ забив 5 голів у 19 матчах за "Челсі" в усіх турнірах.

• Третє протистояння англійців з французами в історії чемпіонатів світу 10 грудня розпочнеться о 21:00 за київським часом.
  • Переможець матчу Англії та Франції у півфіналі вийде на сильнішу команду в протистоянні між Марокко та Португалією.
  • Англія має шанс вдруге поспіль дістатися чвертьфіналу чемпіонату світу. На попередньому розіграші турніру в Росії чотири роки тому збірна "Трьох левів" вийшла у півфінал, де в екстратаймі програла Хорватії.