У Миргороді на Полтавщині відшкодовуватимуть гроші за закупівлю генераторів

У Миргороді на Полтавщині відшкодовуватимуть гроші за закупівлю генераторів

У Миргороді на Полтавщині відшкодовуватимуть гроші за закупівлю генераторів
Фото: УНІАН

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлові кооперативи Миргорода, які закуплять генератори, зможуть отримати компенсацію із бюджету громади. Про це 7 грудня повідомив Суспільному голова Миргородської громади Сергій Соломаха.

Рішення щодо виплат за придбання генераторів ухвалили 7 грудня під час сесії міської ради.

"Це буде компенсація 50% від загальної вартості. Вона буде працювати як для ОСББ, так і для будинків, які обслуговує управляюча компанія чи управляючі компанії. Але сума компенсації не буде перевищувати 20 тисяч гривень", – повідомив Сергій Соломаха.

За попередніми даними, у Миргороді близько 15 ОСББ та управителів, які готові за таких умов закуповувати генератори. Заявки щодо компенсації витрат можна подавати до відділу житлово-комунального господарства міської ради.

Що відомо

  • У Полтаві ОСББ та житловим кооперативам виплачуватимуть 50 % від вартості придбаного генератора, але не більше, ніж 80 тисяч гривень. Таке рішення депутати Полтавської міської ради ухвалили 25 листопада.
  • У Кременчуці отримати компенсацію із бюджету громади зможуть ОСББ та житлові кооперативи, які зареєструвалися як юридичні особи. На генератори потужністю від 3 кіловат відшкодовують 50% вартості, але не більше 30 тисяч гривень. Рішення щодо компенсації частини витрат за придбання генераторів ухвалили 28 листопада під час сесії міської ради.
На початок