У Дніпрі погасили марку "Зброя Перемоги"

У Дніпрі погасили марку "Зброя Перемоги"

У Дніпрі погасили марку "Зброя Перемоги"
Фото: Дніпропетровська обласна військова адміністрація

У Дніпрі погасили нову марку "Зброя Перемоги", яку випустили до Дня Збройних сил України. Про це сказано на сайті Дніпропетровської обласної військадміністрації.

Тираж марки – 200 тисяч примірників. На марці зображено зброю, що перебуває на озброєнні у ЗСУ: ракетний комплекс "Вільха", крилата ракета "Нептун", український протитанковий ракетний комплекс "Стугна-П", а ще "Байрактар", "Джавелін" та "M142 Хаймарс".

Також випустили художній конверт та листівку.

Частина коштів з продажу піде на підтримку української армії. З кожного маркового аркуша – 18 грн. Придбати її можна як онлайн, так і у відділеннях Укрпошти.

Що відомо

  • 12 квітня Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.
  • 23 травня "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є відсиланням до потопленого російського крейсера "Москва".
  • 28 червня Укрпошта ввела в обіг марку "Українська мрія".
  • 28 липня, "Укрпошта" ввела в обіг четверту поштову марку за період дії воєнного стану "Доброго вечора, ми з України".
  • "Укрпошта" запустила марку "Вільні, Незламні, Непереможні", присвячену Дню Незалежності України та шостому місяцю від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави.
  • 1 вересня "Укрпошта" почала продавати благодійні марки "Пес Патрон". Усього на одному аркуші — вісім штук марок. Коштують вони 248 гривень
  • 14 жовтня до Дня захисників і захисниць України Укрпошта запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!". Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.
  • 4 листопада, "Укрпошта" випустила нову марку "Кримський міст на біс!".

Читайте також

"Організували виставку, щоб люди відчували себе під надійним захистом". На Дніпропетровщині відсвяткували День ЗСУ

"У нас є талановиті командири бригад, командири батальйонів": військовий журналіст про структуру української армії

"Літати ми не вміємо й іншим не даємо". Історія офіцера, який боронить небо над Дніпропетровщиною

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок