У Рівному провели в останню путь воїна-переселенця Євгенія Костенка

У Рівному провели в останню путь воїна-переселенця Євгенія Костенка

У Рівному провели в останню путь воїна-переселенця Євгенія Костенка
Фото: Суспільне Рівне

У День Збройних сил України у Рівному попрощалися з 33-річним воїном Євгенієм Костенком. Після повномасштабного вторгнення Росії він разом з родиною переїхав до Рівного з Запорізької області. Загинув 27 листопада під час виконання бойового завдання у Луганській області.

33-річний Євгеній Костенко разом з родиною переїхав до Рівного після початку повномасштабного вторгнення Росії. Артем Сотнік познайомився з ним вже тут: разом займалися зварюванням електрокотлів для шкіл і дитсадків.

"Він з міста Дніпрорудне, працював на шахті Дніпрорудненській. Коли сюди приїхали як переселенці, він став на облік. Він просто такий правильний трохи: треба — треба. Потім його викликали у військкомат і через тиждень буквально він поїхав. Пішов у вересні. Навчався близько двох-трьох тижнів. До цього теж служив в армії. Зв'язківцем був, але там вистачало їх і його по-другому направили", — розповідає друг Євгенія Костенка Артем Сотнік.

Євгеній Костенко 27 листопада потрапив під ворожий обстріл на Луганщині. Молода родина лишилася без тата.

"Двоє доньок — 3 і 5 років. Вони поки залишаться тут. До речі, до мене підходив керівник підприємства, на якому він працював, я теж давно його знаю. Вирішили, що будемо допомагати сім'ї. Він мені пояснив, що вони дуже хотіли залишитися — місто сподобалося, сподобалася робота і ставлення людей", — коментує секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Після прощання тіло Євгенія Костенка відправили до Києва. За бажанням родини, його кремують, аби поховати на рідному Запоріжжі.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок