На Київщині половина мешканців без світла, деякі населені пункти залишилися без тепла

На Київщині половина мешканців без світла, деякі населені пункти залишилися без тепла

На Київщині половина мешканців без світла, деякі населені пункти залишилися без тепла
Фото ілюстративне. Джерело: pexels

У Київській області тривають екстрені вимкнення електрики. Наразі близько половини області залишається без світла. Перебої зі світлом спричинили і проблеми з централізованим тепло- і водопостачанням у деяких населених пунктах.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, ситуація в енергосистемі регіону залишається складною. Енергетики працюють у режимі нон-стоп, щоб повернутися до планових графіків відключень електрики.

Олексій Кулеба зазначив, що особисто відвідує громади, які потребують особливої уваги в період відключень електроенергії. Зокрема, очільник КОВА побував у місті Українка. За його словами, крім світла, там виникли перебої з водо- та теплопостачанням. Олексій Кулеба запевнив, що влада має чіткий план, як у найближчі дні стабілізувати ситуацію.

Що відомо

  • 5 грудня через масовану атаку Росії на об'єкти інфраструктури України на Київщині запровадили екстрені відключення електроенергії. 40 відсотків споживачів залишаються без світла.
  • Під час ракетної атаки Росії на Україну у Київській області зафіксоване влучання в об'єкт інфраструктури.
  • Як повідомили в "Укренерго", Росія завдала ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури, через що подекуди запровадили аварійні відключення світла.
  • У Київській області протягом найближчих кілька днів близько половини споживачів залишатимуться без світла. В регіоні тривають аварійні вимкнення електроенергії. Графіки відключень не діють, зазначили в КОВА.

Читайте також

У Києві складають перелік підприємств та закладів, які готові працювати у разі блекауту

На початок