"Болю не відчував". Неймар - про відновлення після травми перед першим матчем Бразилії у плей-оф ЧС-2022

AP

Повернення на поле після ушкодження гомілки форвард відзначив голом у ворота Південної Кореї.

Нападник збірної Бразилії Неймар відзначився своїм першим голом на чемпіонаті світу-2022. У грі 1/8 фіналу проти Південної Кореї (4:1) форвард ПСЖ з пенальті подвоїв перевагу своєї команди в першому таймі.

Забивши на своєму третьому чемпіонаті світу в кар'єрі, Неймар повторив історичне досягнення в головній команді країни. Раніше відзначитися на трьох різних Мундіалях у складі "Селесао" вдавалося лише нападникам Пеле та Роналдо.

Проте за підсумками першого туру подальша участь Неймара на катарському Мундіалі була під питанням. У матчі проти Сербії (2:0) "десятка" збірної Бразилії зазнав травми гомілкостопу, через яку пропустив дві заключні гри команди Тіте в груповому раунді.

Неймар
AP

Свій фізичний стан після матчу з корейцями прокоментував сам Неймар. Форвард запевнив, що травма не заважає йому продовжувати виступи на чемпіонаті світу, де Бразилія утримує найдовшу активну серію з виходів до чвертьфіналу.

"[Після травми] я думав про мільйон різних речей. Боявся, що більше не зіграю на цьому чемпіонаті світу. Але отримав повну підтримку від друзів та родини та намагався відшукати силу там, де не міг її знайти", - наводить Eurosport слова Неймара.

"Я не відчував болю в гомілці. Гадаю, що виступив добре. Але водночас, я думаю, ми завжди можемо ставати кращими - саме це я спробую зробити".

Неймар також побажав здоров'я Пеле. За даними ЗМІ, стан легендарного бразильця погіршився напередодні матчу "Селесао" проти Південної Кореї.

"Це складно описати словами. Бажаю Пеле найкращого. Скоро він почуватиметься краще, я в цьому переконаний".

• Загалом м'яч у ворота Південної Кореї став для Неймара сьомим на рівні чемпіонатів світу та 76-м - у складі головної команди країни.
  • У чвертьфіналі на збірну Бразилії очікує протистояння з віцечемпіонами світу з Хорватії. Матч відбудеться в суботу, 10 грудня.
  • Переможець пари Хорватія - Бразилія у півфіналі турніру вийде на сильнішу команду в матчі Нідерландів та Аргентини.