Брата екснардепа Царьова, який планував теракт на Дніпропетровщині, засудили на 5 років. Він проситься на обмін в РФ

Брата екснардепа Царьова, який планував теракт на Дніпропетровщині, засудили на 5 років. Він проситься на обмін в РФ

Брата екснардепа Царьова, який планував теракт на Дніпропетровщині, засудили на 5 років. Він проситься на обмін в РФ
Фото: Служба безпеки України

СБУ довела вину брата екснардепа Олега Царьова у тероризмі, тепер він просить обміняти його на українських полонених. Про це йдеться на сайті Служби безпеки України.

За матеріалами Служби безпеки України, довели вину родича колишнього депутата, який готував вибухи на Дніпропетровщині. Враховуючи співпрацю зі слідством суд призначив йому покарання до 5 років позбавлення волі.

За повідомленням СБУ, суд визнав його винним за статтеюТерористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, міжнародними організаціями, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою. 258 Кримінального кодексу України.

Тепер засуджений просить включити його до списків обміну на українців, які перебувають в полоні РФ

Що відомо

  • Співробітники СБУ затримали брата колишнього депутата Царьова у травні під час спецоперації у Дніпрі. Він мав дестабілізувати ситуацію у регіоні шляхом проведення серії вибухів на об’єктах транспортної та критичної інфраструктури.
  • Під час обшуків правоохоронці виявили у підозрюваного у спеціально обладнаному схроні зброю та боєприпаси, тротилові шашки для вчинення диверсій, банківські картки та паспорти громадянина РФ.
  • У березні 2022 року правоохоронці повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність України та колабораційній діяльності колишньому народному депутату з Дніпропетровщини Олегу Царьову.
  • 3 травня Шевченківський райсуд Києва засудив колишнього народного депутата від "Партії регіонів" та кандидата в президенти України Олега Царьова до 12 років позбавлення волі.

Читайте також

СБУ затримала мешканця Дніпра, який за завданням російських спецслужб проник до тероборони

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок