До кінця грудня у кільцевій електричці Києва з'явиться можливість безконтактної оплати проїзду

До кінця грудня у кільцевій електричці Києва з'явиться можливість безконтактної оплати проїзду

До кінця грудня у кільцевій електричці Києва з'явиться можливість безконтактної оплати проїзду
Фото: Kyiv City Express/Facebook

"Укрзалізниця" працює над впровадженням безконтактної оплати проїзду у кільцевій електричці Києва. До кінця грудня на більшості станцій Kyiv City Express можна буде оплатити проїзд міською транспортною картою, банківською карткою або з допомогою функції безконтактної оплати, приклавши картку, смартфон чи годинник до турнікета.

Про це повідомляється на сторінці "Укрзалізниці" у Facebook.

Національний перевізник разом з київською міською владою працює над інтеграцією системи оплати проїзду в кільцевій електричці з загальною транспортною системою Києва. Це стане ще однією зручною можливістю розрахуватися за проїзд в електричці:

Нині пасажири можуть швидко купувати квитки на кільцеву електричку в чат-ботах Укрзалізниці у Viber, Telegram, Facebook Messenger чи Apple Messages.

Що відомо

  • Із березня цього року курсування поїздів столичної електрички Kyiv City Express забезпечує "Укрзалізниця". Серед переваг цього виду столичного транспорту — електричка не зупиняється під час повітряних тривог у період дії воєнного стану.
  • З 12 вересня київська кільцева електричка додала вечірні рейси, щоб дати змогу пасажирам вечірніх поїздів легко та безпечно дістатися з вокзалу до фактично будь-якого району Києва перед комендантською годиною.
  • "Укрзалізниця" перейменує 8 станцій кільцевої електрички Kyiv City Express. Нові назви більше відповідатимуть топоніміці столиці, а з транспортної карти міста зникнуть застарілі назви радянського періоду.
  • У Києві з 26 жовтня оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах і маршрутах комунального громадського транспорту.

Читайте також

Евакуаційний потяг з Херсона: за тиждень виїхали три з половиною тисячі жителів

На початок