П’ятого грудня в двокімнатній квартирі багатоповерхівки Житомира вибухнув балон туристичного газового пальника. Опіки отримала 32-річна донька власниці квартири. Про це повідомляється на сторінці в мережі Facebook головного управління ДСНС України у Житомирській області.
Зокрема, йдеться про те, вибух стався на 13-му поверсі чотирнадцятиповерхового житлового будинку. Попередньо вибухнув балон об’ємом пів літра. Внаслідок цього отримала опіки обличчя та рук 32-річна донька власниці квартири. Її госпіталізували до опікового центру Житомирської обласної лікарні.
Щодо руйнувань, то в результаті вибуху пошкоджена віконна рама на кухні, руйнувань конструкцій будинку немає, йдеться в повідомленні.
Також в дописі зазначено, що розповсюдження вогню не було. Для забезпечення пожежної безпеки залучалося два відділення рятувальників.
ОНОВЛЕНО. На 17.30 додано відеосюжет кореспондентів Суспільного Житомир
Заступник начальника Головного управління ДСНС в Житомирській області Олександр Кравець в коментарі уточнив, що подія трапилася в багатоповерхівці по проспекту Миру.

За словами лікаря опікового відділення обласної лікарні Віталія Слодковського, 32-річна жінка, яка постраждала від вибуху, отримала неглибокі опіки обличчя і рук.
"Була надана їй медична допомога, знеболюючі препарати, перев’язка. Хвора відмовилась від госпіталізації і була виписана для медичної допомоги за місцем проживання", – розповів Віталій Слодковський.

Найчастіше туристичні газові пальники вибухають через те, що вони є неякісними або люди порушують правила користування ними, каже житомирянин Олександр Шевчук, який захоплюється туризмом.
"Тут є інструкція: використовувати пальник і газовий балон або в добре вентильованому приміщенні або на вулиці. Бо ці речі передбачені для використання просто неба. Мої версії є дві. Це або був неякісний газ, або балон, можливо десь притиснутий чи деформований. Або був неякісний безпосередньо пальник", – сказав Олександр Шевчук.



Читайте також
- Теплий одяг, консерви, пальник: житомирська мандрівниця розповіла, як прожити кілька днів без світла, тепла та газу.
- Придбати газовий пальник і зробити запаси води, їжі та свічок. Житомирянин Дмитро Клименко розповів Суспільному, як туристичний досвід у минулому може бути корисним цієї зими при відсутності електропостачання, газу, води та тепла.
- Генератори та блоки живлення: як окремі ОСББ Житомира готуються до можливих тривалих відключень світла.
Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber