У Запоріжжі судять екскерівника апарату міської ради за перешкодження депутатській діяльності

У Запоріжжі судять екскерівника апарату міської ради за перешкодження депутатській діяльності

У Запоріжжі судять екскерівника апарату міської ради за перешкодження депутатській діяльності
14 липня 2021 року сесійну залу міськради Запоріжжя заблокували невідомі молодики. Фото: Суспільне Запоріжжя

Колишній керівник апарату Запорізької міської ради Роман Омельянович підозрюється в захопленні адміністративної будівлі та перешкоджанні депутатській діяльності. Справу щодо подій 14 липня 2021 року розглядають в Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя.

У ході судового процесу розглянуті всі письмові докази, сьогодні, 5 грудня, завершили опитування свідків.

У Запоріжжі судять екскерівника апарату міської ради
Фото: Суспільне Запоріжжя

За даними слідства, колишній керівник апарату міської ради Роман Омельянович торік 14 липня пропустив до сесійної зали невідомих чоловіків, що заблокували роботу депутатів.

Депутатка Запорізької міської ради Регіна Харченко, яка подала заяву до суду, каже, у суді розглядають справу про створення штучної перешкоди у допуску депутата для здійснення своїх повноважень:

"Оті хлопці спортивної статури, агресивно налаштовані, які 14 липня 21 року зайшли до міської ради, вони ж зайшли у сесійну залу і ніхто їм не перешкоджав. Ці молодики з пропискою з інших областей, які у той день начебто представляли громаду міста Запоріжжя, було організовано привезені на автобусах до приміщення міської ради".

У Запоріжжі судять екскерівника апарату міської ради
Регіна Харченко, депутатка Запорізької міської ради. Фото: Суспільне Запоріжжя

Тим часом заступник міського голови Андрій П’ятницький, відповідаючи на запитання адвоката Романа Омельяновича, розповів, що робота Запорізької міської ради, чи виконкому цього дня не була заблокована:

"Це був звичайний робочий день, всі працювали по своїх місцях. У кожного є службові кабінети, сесійна зала не заважала працювати. — Будівля, вхід-вихід були заблоковані? — Ні, там зробили окремий вихід, і всі без перешкод заходили до будівлі та виходили".

Позивачка Харченко зазначає, особисто до підсудного упереджень не має:

"Але я просто хочу, щоб організатори й всі причетні до цієї історії реально були притягнуті до відповідальності та понесли покарання. Тому що безвідповідальність породжує ще більше зло".

Наступне засідання суду відбудеться 14 грудня, під час якого плануються дебати.

Що відомо

  • 14 липня 2021 року за ініціативи 25 депутатів мала відбутися позачергова сесія міськради. У той день сесійну залу заблокували невідомі особи. Чоловіки зайшли у залу в масках та зайняли місця депутатів та секретаря міськради. Юридичний відділ муніципалітету позачергове скликання сесії назвав незаконним. Депутатка Регіна Харченко подала заяву до суду щодо перешкоджання депутатській діяльності.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок