Один українець - у топ-30 спринту Кубка IBU в Ідре: результати гонки

Biathlon.com.ua

Лише Артемові Тищенку вдалося закрити усі десять мішеней гонки.

Перший етап Кубка IBU в Ідре закінчився двома спринтерськими гонками. Вони були перенесені з етапу у Шушені, який мав відкривати сезон, але був скасований через дефіцит снігу.

Після жіночої гонки, на якій найкращий результат показала 17-річна Олександра Меркушина (24-е місце), на старт вийшли чоловіки. Перед спринтом вони виступили в індивідуальній гонці, де одразу двом біатлоністам - Русланові Ткаленко та Артемові Тищенку - вдалося показати результат у топ-15 (10-е та 14-е місця відповідно).

У спринтерській гонці показати високий результат вдалося лише Артемові Тищенку. Він єдиним з українських біатлоністів закрив усі десять мішеней і на фініші показав 21-й результат з відставанням у 1:37 хвилин від переможця гонки Еріка Стрьомсгейма.

Тищенко став єдиним українцем, що увійшов до залікової зони спринтерської гонки. Віталій Мандзин та Дмитро Грущак показали 51-й та 52-й результати, заробивши три та два кола штрафу відповідно.

Щодо Руслана Ткаленка, то після 10-го місця в індивідуальній гонці він заробив по два кола штрафу на кожному з вогневих рубежів замкнув топ-60. Ще один українець, Роман Боровик, через дви хиби на "стійці" посів 63-е місце.

Переможцем спринтерської гонки став норвежець Ерік Стрьомсгейм, який з одним колом штрафу випередив німця Філіппа Горна на 13.1 секунди. До топ-3 увійшов латвієць Андрейс Расторгуєвс.