Другий день матчів 1/8 фіналу ЧС-2022: коли і які матчі дивитися
Другий день матчів 1/8 фіналу ЧС-2022: коли і які матчі дивитися
AP

Розклад матчів та трансляцій на платформах Суспільного.

Стадія плей-оф чемпіонату світу з футболу набирає обертів. Після першого ігрового дня 1/8 фіналу була сформована перша пара чвертьфіналістів (Аргентина - Нідерланди), а уже в цей ігровий день визначиться наступна пара.

Упродовж п'ятнадцятого дня чемпіонату (і другого дня плей-оф) свої матчі проведуть Франція та Польща, а також Англія та Сенегал. Тобто переможці груп B (Англія) і D (Франція) проти других місць груп A (Сенегал) та C (Польща) відповідно.

Читайте також: Розклад трансляцій матчів 1/8 фіналу ЧС-2022 з футболу на платформах Суспільного: що і коли дивитися

Наживо на Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного буде показана гра Англії та Сенегалу, а матч Франція - Польща у відкладеному записі. Натомість на Радіо Промінь усі матчі доступні наживо.

ЧС-2022 з футболу: пряма трансляція (4 грудня) на Суспільному

Франція у статусі чинних чемпіонів світу продовжує шлях до захисту свого титулу. Перша команда на її шляху у плей-оф - збірна Польщі, які за різницею голів вийшла у плей-оф. Це перший для поляків вихід у плей-оф за 36 років. В ефірі місцевих телеканалів Суспільного матч Нідерланди - США буде показано у відкладеному показі. Прямої відеотрансляції на сайті Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного цього матчу не буде, водночас буде доступна пряма аудіотрансляція матчу на Радіо Промінь.

Англія - одна з п'яти збірних, що не програла на цьому чемпіонаті світу в групі. Натомість Сенегал в останньому турі в очному матчі з Еквадором гарантував собі вихід з групи. Британці вважаються фаворитами матчу, але сенегальці, наприклад, пропустили від Нідерландів лише в останні 10 хвилин їх очного матчу. Пряма трансляція на сайті Суспільне Спорт, місцевих телеканалах Суспільного та Радіо Промінь. Коментуватиме гру на місцевих телеканалах Вадим Шевякін.

Розбір усіх ключових моментів кожного з поєдинків плей-оф, включення з Катару та оцінка того, що відбулося за день на ЧС-2022 - одразу після завершення останнього матчу підсумкова студія. Ведучий - Олексій Мандзій, експерт - Андрій Сеньків, а також Віталій Волочай.

На початок