Вільний простір Little Mariupol: хаб для переселенців у Дніпрі працює під час відключень електрики

Вільний простір Little Mariupol: хаб для переселенців у Дніпрі працює під час відключень електрики

Вільний простір Little Mariupol: хаб для переселенців у Дніпрі працює під час відключень електрики
Гуманітарний хаб “Little Mariupol”, Дніпро. Фото: Суспільне Донбас

У Дніпрі під час відключень електроенергії можна зігрітись, зарядити пристрої та попрацювати у Вільному просторі “Little Mariupol”. Гуманітарний хаб для переселенців має генератор, розповів Суспільному засновник хабу Кирило Долімбаєв.

Резиденція Вільний простір "Little Mariupol” — це кав'ярня та гуманітарний центр. Його засновник — переселенець з Маріуполя, переїхав до Дніпра 20 березня та одразу заснував гуманітарний хаб.

“Ми заснували перший гуманітарний хаб “Доброго ранку, ми з Маріуполя” на лівому березі Дніпра, він і зараз працює. Він обслуговує близько 2,5 тисяч біженців щодня”, — розповів Кирило Долімбаєв.

2 липня Кирило відкрив простір для соціального захисту та психологічної підтримки переселенців і військових — “Little Mariupol”.

Кав’ярня — перше, що бачать відвідувачі, коли сюди приходять. За словами Кирила, це теж елемент соціально-психологічної реабілітації.

“Коли переселенець або військовослужбовець приходить, в першу чергу потрапляє в кав’ярню. Ми можемо там за чашкою кави зрозуміти його потреби. Може бути психологічна допомога, яка тут надається безкоштовно, або юридична”, — каже Кирило.

Під час останнього тотального відключення електрики у кав’ярні перебували понад 50 людей, — каже власник кав’ярні, переселенець з Маріуполя, Володимир Лихачов.

“У нас генератор був заправлений. Одразу зреагували: закупили воду, закупили паперові стакани, всі необхідні інгредієнти. Бо прогнозували, що буде великий потік клієнтів, яким треба буде обігрітися, випити чашку гарячого чаю, кави. Було світло, було тепло, була електрика”, — розповів Володимир.

За словами Кирила Долімбаєва, Вільний простір буде розширюватись. В планах — відкрити крамницю з товарами, які виробляє релокований бізнес.

Читайте також

"По нас вели прицільний вогонь". Волонтер вивозить людей з прифронтових сіл на Донбасі

Рюкзаки — у шпиталі, подушки та сітки — на передову. Освітяни та переселенці з Донбасу допомагають ЗСУ

Раніше були панами, тепер — військові дощовики. Волонтери з Донбасу шиють плащі-намети для військових

У Харкові працює гуманітарний штаб для переселенців з Луганщини

Шелтер — означає прихисток. Де на Львівщині приймають переселенців з Донецької і Луганської областей

Переселенцям з Донбасу оплатили оренду житла на Житомирщині. Як оформити допомогу

"Радіють, коли хліб везеш": волонтер на Донбасі під обстрілами возить гуманітарку та евакуює людей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок