Цистерни з Корюківщини, на які місцеві навели вогонь українських військових, тимчасово передали "Укрзалізниці"

Цистерни з Корюківщини, на які місцеві навели вогонь українських військових, тимчасово передали "Укрзалізниці"

Цистерни з Корюківщини, на які місцеві навели вогонь українських військових, тимчасово передали "Укрзалізниці"
ФОТО: Суспільне Чернігів

Цистерни з Корюківщини, на які жителі села Воловики Корюківського району у лютому 2022 року навели вогонь українських військових, зараз залучені у перевізному процесі "Укрзалізниці". Про це у відповідь на інформаційний запит Суспільного повідомили в АТ "Українська залізниця".

"До завершення заходів організації управління майном АРМААРМА — це абревіатура Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. (прийняття зазначених активів в управління, проведення їх оцінки та контрольних відборів управителя, укладення договорів управління активами) ці вагони передані на відповідальне зберігання АТ «Укрзалізниця» з правом комерційного використання або управління", — йдеться у повідомленні.

Вагони, про які йде мова, за винятком п'яти вагонів, що належать українським власникам, ухвалою Шевченківського районного суду Києва від 11.04.2022 у справі №761/6594/22 передали в управління АРМА.

Нагадаємо, що у перший день повномасштабного вторгнення РФ на території України на станцію Низківка прибув потяг з республіки Білорусь, що в селі Воловики. Він перевозив 51 цистерну з пальним. Загалом три тисячі тонни солярки, та ще п’ять вагонів добрив.

Наступними днями трасою через село йшли колони російської техніки, згадує староста Забарівського старостинського округу Володимир Козел. 26 лютого місцеві нарахували 300 одиниць техніки. За його словами, спочатку цистерни хотіли сховати на закинутих коліях в лісі, однак не знайшли теплотяга, який би його відвіз. Після появи російських військових поблизу Низківки, місцеві передали інформацію військовим.

Як це всі відбувалося можна переглянути у нашому відеосюжеті:

Читайте також

У Чернігові проголосували за звернення про заборону УПЦ, а колишні депутати від "ОПЗЖ" покинули залу: як це відбувалося

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок