"Перший старт завжди напружений". Що сказали біатлоністи збірної України про дебютну естафету сезону Кубка світу

"Перший старт завжди напружений". Що сказали біатлоністи збірної України про дебютну естафету сезону Кубка світу

"Перший старт завжди напружений". Що сказали біатлоністи збірної України про дебютну естафету сезону Кубка світу
biathlon.com.ua

Спортсмени стали дев'ятими у командній естафеті.

Третій день змагань на першому етапі Кубка світу з біатлону відкрили чоловічі команди. Черговий змагальний день у фінському Контіолагті розпочався з першої естафети нового сезону.

У цьому старті прийняли участь Артем Прима та Дмитро Підручний, які два дні тому пропускали індивідуальну гонку через проблеми зі здоров'ям. Саме вони в такому порядку і розпочинали естафету. Богдан Цимбал та Антон Дудченко вийшли на третій та четвертий етап відповідно.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Кубка світу з біатлону. Дивіться всі гонки сезону наживо на сайті Суспільне Спорт – тут.

Чоловіча команда України у першій естафеті Кубка світу 2022/23 в підсумку стала дев'ятою, програвши переможцю, збірній Норвегії, майже три хвилини. Після естафети учасники збірної України прокоментували гонку.

Артем Прима
  • Про перший старт

"Перший старт завжди такий напружений, у всіх сенсах. До цього, звісно, була підготовка, були тренування. Та ти все одно не знаєш на 100%, чого від себе очікувати, як будеш себе відчувати, як будеш стріляти, почувати себе на дистанції. Скажу чесно, старт був важким. Та я терпів, до самого фінішу віддавався на повну, адже це естафета, всі розуміють, що ти біжиш не один, а у гонку йдуть чотири людини. Тож віддавався я на всі 100".

  • Про свій виступ

"Сьогодні були умови суперчудові, однак стрільбою я незадоволений. Начебто і умови гарні, та було таке велике бажання швидко и добре відстрілятися, що я трохи піддьоргував постріли".

Богдан Цимбал
  • Про свою фізичну форму

"Сьогодні почуваю себе краще, ніж в індивідуалці. Намагався терпіти на трасі, в мене був гарний орієнтир – Понсілуома, я намагався за ним триматися. Сподобалася сьогодні і моя стрільба. Лежачи був прикрий промах, та я закрив його запасним. Стоячи взагалі все склалося чудово, швидко закрив чотири мішені, 5-й постріл трохи притримав, та так було треба. Закрив і побіг на заключне коло. Хотілося мені чеха наздогнати, та він дуже прудкий був. Але я дуже старався".

Читайте також: Один українець – у топ-30 індивідуальної гонки на першому етапі Кубка світу з біатлону в Контіолагті
  • Про гонку

"Так, індивідуальна гонка була непроста, але ми здобули залікові очки для себе і для команди. Та й сьогодні гонка пішла краще. Почував себе також краще, зміг терпіти в підйом, і мені також це подобається. Однак це лише початок сезону, багато стартів попереду, тож буду старатися".

Дмитро Підручний
  • Про перший виступ у сезоні

"Гонка важка, бо перша. До того ж, я багато тренувань пропустив через травму. Перед цим виконав багато роботи по прискоренню, адже ще відчувалась трішки травма. Дуже переживав сьогодні і через стрільбу".

  • Про травму коліна

"Лікували, робили все, що могли. Вчора навіть майже не відчував біль, а сьогодні, під час гонки, при максимальному навантаженні знову почало боліти коліно. Буду говорити з лікарем, щось треба робити. Адже ця травма не дає мені повноцінно бігати. Якщо під час тренувань майже не боліло у попередні дні, то при навантаженні знов проявляється.

У мене був надрив двох зв'язок. Коли проходило обстеження - то в ті дні менше боліло, і була надія, що все позаду, та от сьогодні знов почало сильно турбувати".

Що далі

  • 3 грудня (субота), 11:45. Спринт, чоловіки (10 км)
  • 3 грудня (субота), 14:45. Спринт, жінки (7.5 км)
  • 4 грудня (неділя), 13:15. Переслідування, чоловіки (12.5 км)
  • 4 грудня (неділя), 15:15. Переслідування, жінки (10 км).
Читайте також: Трансляція біатлону на Суспільне Спорт: як і де дивитися гонки, уся ключова інформація
На початок