У Києві та області 1 грудня триватимуть екстрені відключення електроенергії

У Києві та області 1 грудня триватимуть екстрені відключення електроенергії

У Києві та області 1 грудня триватимуть екстрені відключення електроенергії
Фото ілюстративне: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У Києві та Київській області 1 грудня продовжують застосовувати екстрені відключення електроенергії. Стабілізаційні графіки поки не діють. Про це повідомляють компанії ДТЕК "Київські електромережі" та ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Енергетики намагаються якнайшвидше повернутись до відключень за графіком, але змушені діяти відповідно до ситуації в енергосистемі.

Оперативно про зміни у типах відключень кияни можуть дізнатися на сайті ДТЕК "Київські електромережі" та в чат-боті.

Як пояснили енергетики, Росія терористичними ракетними атаками зруйнувала 40% української енергосистеми. Після останньої ракетної атаки РФ на об’єкти критичної інфраструктури в Києві практично щодня застосовуються екстрені відключення світла. Це вимушений крок, аби не допустити повного знеструмлення столиці разом з лікарнями, метро і водоканалом, пояснили у компанії.

У ДТЕК запевнили, що роблять усе для того, щоб у кожному будинку в Києві хоч один-два рази на добу з’являлося світло.

Що відомо

  • Станом на вечір 30 листопада близько 6 мільйонів мешканців України все ще лишаються без електропостачання. Про це під час відеозвернення 30 листопада повідомив президент Володимир Зеленський. За його словами, найскладнішою ситуація залишається у столиці, а також на Київщині, у Вінницькій, Львівській, Одеській, Хмельницькій і Черкаській областях.
  • Борг киян за електрику перевищує 300 млн грн, і це — без урахування споживання за листопад. Від своєчасної оплати за надані послуги залежить швидкість ремонту енергомереж. Про це повідомив гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко.
  • Українські розробники створили додаток "Світло", який попереджує про відключення електроенергії у Києві. Застосунок створили, аби можна було відслідковувати час відключення світла у декількох місцях одночасно та краще планувати свої справи.

Читайте також

На проблемних перехрестях зі знеструмленими світлофорами працюватимуть патрульні — Попко

На початок